Tap to unmute

Altin Shira - Fjala e fundit eshte lamtumira (Official Video HD)

Share
Embed
 • Published on Jan 20, 2014
 • Connect on Instagram with Altin Shira altinshirao...
  Connect on Facebook with Altin Shira dreamly.nany
  Altin Shira Fan Page Facebook AltinShiraOfficiel/
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 376

 • Mendi Amzi
  Mendi Amzi 8 months ago +52

  2022 kte keng jan shkruar me zemer jo me fjal te vjedhura RESPECT PER MUZIK E KOHES

 • anonyme
  anonyme 4 months ago +74

  Ca na bere luiz, po e degjojme prap kete masterpiece te Altinit 💔❤️‍🔥❣️

 • Mimoza Alla
  Mimoza Alla 4 months ago +471

  Kisha kohe qe nuk degjoja muzik e aq me keq ti isha ne nje dasem por ju betohem me eshte dukur sikur jam ne dasmen e djalin tim qe prej shtate vite e gjysem ka humbur jeten ne nje aksident .Me kan percjell kaq shum emocione sa ju se merrni me mend .Te falenderoj ty Altin Shira sepse kengetari im i preferua qe kisha shume vite pa te degjuar e pastaj djalin e Shkodres tone Luizin & Kiaren 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 ju falenderoj me gjith zemer Shkodranja

  • lami lami
   lami lami 4 months ago +20

   Me vjen keq per humbjen tende uroj ti kesh mir fmijet e tjer nese ke🤍

  • Julian Pepa
   Julian Pepa 4 months ago +15

   Te rrosh e ta kujtosh i dit do jemi bashk me njerzit e dashur qe kemi hum te uroi gjithë te mirat

  • Arjanita Murrizi
   Arjanita Murrizi 4 months ago +4

   😥😥😥❤

  • Sabedin Ismaili
   Sabedin Ismaili 4 months ago +9

   Të rroni e ta kujtoni djalin tuaj , metvertet ishte një emocion i papar që spërshkruhet me fjal …

  • Zhaneta Cakalli
   Zhaneta Cakalli 4 months ago +3

   😢😢

 • Sabedin Ismaili
  Sabedin Ismaili 4 months ago +28

  Një super këng që përcjell shumë emocion si dhe një mjeshtër me zë të mrekulllueshëm .
  Rrespekt…

 • Anxhela Jolldashi
  Anxhela Jolldashi Year ago +163

  Eshte e fundit lamtumira
  Jo ti s'mund te jesh e imja
  Ti s'dite joooooo
  Te dashurosh........
  Kemi ndonje qe e degjon akoma kte super kenge ?

  • Muharem Zamiri
   Muharem Zamiri Year ago +1

   '

  • Albert Vokshi
   Albert Vokshi Year ago

   New York 2021 👉🏽🔥

  • Olsi vlashi
   Olsi vlashi Year ago +1

   Ka si ska

  • nano bill
   nano bill Year ago

   Vec nje e vertete eshte e pa mohueshme se femrat e jetojne me shume nga meshkujt ndjenjen e dashuuris. ... super kenge

  • Olsi Vlore
   Olsi Vlore Year ago +1

   Po ku harroen keto kenge

 • Aida Aida
  Aida Aida 4 months ago +140

  Super kengetar. Bravo Luizit qe i mbeshtet miqte e vet. 😍😍😍

 • MASTER OF EVERYTHING
  MASTER OF EVERYTHING 4 months ago +125

  Do behet hit i 2023 vetem prej Luizit,kush ka hy me e degju prej Luzit te beje like,Qenka super kenge mqs ra llafi

 • Gytf Yus
  Gytf Yus 4 months ago +45

  Super hite te Altin Shires e gjith juve te viteve 2000..BRAVO LUIZ QE ZGJODHE KTE SUPER KENGETAR ME SUPER HITE

 • Antonela Cina
  Antonela Cina 4 months ago +215

  Like kush erdhi nga dasma e Kiares & Luizit😝❤️

  • D1T1 NOR1
   D1T1 NOR1 3 months ago +1

   Ne fakt ketu kemi ja 7 a 8 vitesh kalamajt vin nga big brother 😅👋

 • Reni Cenolli
  Reni Cenolli 4 months ago +416

  Na beri Luizi me degjuar kto kenget prap 🥰

 • Ornela Aliaj
  Ornela Aliaj 7 months ago +49

  Edhe pse jemi ne 2022 e kan kaluar kaq vite dhe kjo kenge eshte akoma me e bukur👏👏👏

 • Delvine Elektromik
  Delvine Elektromik 2 months ago +6

  Të këndoftë zemra o Altin tër jetën ❤❤!!

 • Eli
  Eli 14 days ago +1

  200 vjet rrofsh e gzofsh o Luiz. Na riktheve ke kto keng qe kendoheshin me shpirt.

 • Kristina Ali
  Kristina Ali 4 years ago +24

  Όλα τα τραγούδια του εινε κομματάρες και αξίζουν τιν καρδιά και τιν ψιχις μας αλά Αφτο εινε το κάτι άλο μπράβο του μας εκφράζει απολιτα

  • Renata Hajdari
   Renata Hajdari Year ago

   E vertet

  • Conni
   Conni Year ago +1

   @Renata Hajdari qa po' thot?

  • Daniel Lugo
   Daniel Lugo Year ago +15

   @Conni jan kta jorgot qe ven ña 2 3 muaj greqi

  • Ardit
   Ardit 11 months ago +1

   @Daniel Lugo 😂😂

  • zack
   zack 8 months ago

   Pse greqisht?

 • Izmir Shahmani
  Izmir Shahmani 3 years ago +24

  SHIRA , nje kengetar turbo interkuller pse i harrove koncertet recitale je kengetari me i fuqishem LAIF bashke me Bujar Qamilin jeni yjet e Shqiperis bravo

 • Nadire Beqiri
  Nadire Beqiri Year ago +37

  Edhe pas gjithë asaj kohe që ka kalu mua më emocionon si në fillim kur ishte hit dhe do të mbetet hit gjithmon...👌👍👏super këngë💔😥😔

 • Benard Koci
  Benard Koci 3 months ago +8

  Un e kisha harruar si Kenge , Pash Luizin dhe e degjoj sa her se eshte kenge vertet fantastike

 • Andrea andrea
  Andrea andrea Year ago +11

  Kjo keng do ruhet me UNESCO
  Keng super
  Teksi super
  Muzika super
  Altin shira super
  Vec unescon mungon
  Mas kaq vitesh te japi knaqsi me e ndegju

 • Ritvana Lila
  Ritvana Lila 9 months ago +9

  Kjo kenge eshte kenga me e bukur ❤❤❤

 • Alma Qose
  Alma Qose 4 months ago +29

  Kjo kenge eshte perle. Fal Luiz Eijllit qe na e kujtoi kete gem 💎 te harruar

 • Emma
  Emma 2 months ago +3

  Old but gold 🥇

 • FC B L. M.
  FC B L. M. Month ago +1

  Shum kenge e bukur Altin,taman si i ka hije, kenge vetem per dashuri,

 • Olsa Elson
  Olsa Elson Year ago +23

  Mos me veshtro mos me kerko mbylli pra syt dhe me harro! Kush e ndegjon edhe 2022 ketë super kengë 👏

 • Blerta Krasniqi
  Blerta Krasniqi 8 months ago +4

  Kujtime te bukura kam kaluar me keto hite dhe ende i ndegjoj me nostalgji ☹☹

 • England Albania
  England Albania 4 months ago +11

  Jemi rrit me kto kenget e Altinit.. sidomos me ate Tek stacioni e mbaj mend qe kur kam qen cerr i vogel.. u ba sebep Luizi me i degju prap kto keng.. je i Madh Altin Shira vertet e meritoje me hy ne Big Brother.. per Kto Muzika vec ti e Sami Kallmi jeni 1sha te pa kalueshem

 • Leonora Cako
  Leonora Cako 4 months ago +10

  C’na bere Luiz! Super keng!🔥❤️

 • Erilda Dishnica
  Erilda Dishnica 4 months ago +14

  Na kthevi pas ne kohe Luizi. Super kenge 👍👍

 • Dasantila Ibra
  Dasantila Ibra 4 months ago +2

  Keto jane artiste . . Tani qe po shkruaj po e degjoj 👏👏👏👏👏👏🌟🌟🌟

 • live
  live 2 months ago +6

  Ah Luiz qka na bère kjo ish perlè edhe se kemi dègjuar mè pare 🥺🔥🔥🔥🔥

 • Adriana Susai
  Adriana Susai 8 years ago +10

  Eshte e fundit lamtumira, Jo ti s'mund te jesh e imja... Love Song....

 • adelina vasa
  adelina vasa Year ago +11

  Sa malle sa vite dheee sa e bukur kjo kenge 🔥👍🙌🙏🌟💎

 • Klodi Marku
  Klodi Marku Year ago +9

  Te lutem me harro sa e bukur kjo kenggggggggg ❤️

 • roland lici
  roland lici Year ago +10

  Altin Shira je légjende
  Edhe Tani ne 27 shkurt 2022 I degjoj akoma kenget e tuja
  🇦🇱🇦🇱🇲🇫🇲🇫🇲🇫

 • anjeza Anja as
  anjeza Anja as Year ago +19

  E sa kenge te bukur jan vite ikin akoma degjohen keta kenge ,esht e fundi lamtumira e super

 • Ueda Gruda
  Ueda Gruda 4 months ago +70

  Kush asht ktu mbas dasmes Luizit me Kiaren?! ❤️

 • Axl F.
  Axl F. Year ago +18

  Still remember the last time i saw u and we listened to this song together...

 • moza bushati
  moza bushati 3 months ago +1

  E bukur shum kjo kenge bravo

 • Ismajl Ibrahimi
  Ismajl Ibrahimi Year ago +13

  Nuk ka drog me te keqe se kur je i dhashuruar,dhe ajo iken nuk kthehet me dhe nuk dua te me kthehet kam kujtimet me temira tejetes me.ato jetoj

 • Gary Grella
  Gary Grella Year ago +2

  Beautiful

 • ervin iljazi
  ervin iljazi 9 months ago +4

  Ca brezi i mire kemi qene! U rritem me keta artista. Nostalgic

 • Kastriot Hysa
  Kastriot Hysa Year ago +5

  E bukur fare kjo kenge!

 • melisa pasho
  melisa pasho 8 years ago +8

  👍🎶

 • Besa Onuzi
  Besa Onuzi 4 months ago +4

  LUIZI BRILANT BESNIK FITUESI I ZEMRAVE TONA! !!RESPECT ALTIN SHIRA! !!

 • Erikela Tace
  Erikela Tace 2 months ago +2

  Rroft Luizi qe na kujtoi per kenget e tua te bukura.Kur do besh nje koncert.Pershendetje nga Tirana.

 • donkorleoneduce
  donkorleoneduce 4 months ago +8

  E kam ndegjuar kete kenge gjithmon mipro se kam kuptuar tekstin si tani ,tani e ndjej tekstin .

 • Ervin Kurti
  Ervin Kurti Year ago +3

  2022 akoma degjohet esht Muzik e bkr qe te sjell kujtime qe i ke kaluar ja vlen te degjohet cdo her

 • Besmira Komini
  Besmira Komini Year ago +9

  2022 si iken kur koha kengeve te tua me ke shoqeruar gjith adoleshencen time, e tani jam nen me dy femije. Respekt per ty.

 • Blerina Shaqja
  Blerina Shaqja Year ago +6

  Fjala e fundit esht lamtumir....po ate vetem allahu e din...

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi 4 months ago +2

  ah kjo kang asht mae mira prej te gjithav qfar zani iveqant ke 🌟👏👏👏👏👏👏👏👏

 • pogradeci
  pogradeci Year ago +202

  e pse jemi ne 2021 e kan kaluar kaq vite kjo kenge te ben akoma per te qare 😭😭

  • valtet mecaj
   valtet mecaj Year ago +5

   💔

  • Ss Ss
   Ss Ss Year ago +5

   Ehhhhhhhhhhh

  • Ismajl Ibrahimi
   Ismajl Ibrahimi Year ago +4

   Nuk je evetmja qe kjo muzik te ben me qajt dhe do ta ndegjoj deri sa tkem jet 👋

  • pogradeci
   pogradeci Year ago +3

   @Ismajl Ibrahimi nuk kam then me ben vetem mua per te qare por kam then qe te ben 😭😭

  • Amajla
   Amajla Year ago +3

   Kujt i thua 😭

 • Flamur Gashi
  Flamur Gashi 2 years ago +35

  Keng e pavdekshme ishte hit shum ne Kosov kur isha atje.

  • supet miran
   supet miran 2 years ago

   Kjo Këng jam Vlen shum me nshue tek perputhem

 • Elvis Urshino
  Elvis Urshino 4 months ago +5

  Brezi jone u rit me kenget e altinit keto kenge nuk vdesin asnjer nuk eshte se beri luizi kengetar altinin ka qene i pari nga kengetaret me te mir qe ka pas shqiperia ne repertorin e tij

 • troxy crostian
  troxy crostian Month ago +1

  Ne qofse ka dikush qe e kendon me mire kete kenge ejani dhe me dhijni ne goje

 • Arjan Meta
  Arjan Meta Year ago +3

  Bravo Altin Shira i pa Zevendesushem Respekt!!!

 • Lenti Balaj
  Lenti Balaj 2 years ago +21

  E ndegjoj qe nje dekad këtë këngë asniher nuk mu ka bo bajat ,LEGJEND
  Nga jeta ime te lutem shkoo

 • Klementina Cumraku
  Klementina Cumraku 4 months ago +6

  Te solli Luizi prap o Altin Shira 🎉

 • Doruntina Balidemaj
  Doruntina Balidemaj 4 months ago +16

  Na ktheu Luizi këtu 😭😍

 • Tana Ana
  Tana Ana 2 months ago +3

  Sa kisha te pa ndigjuar 👍❤️

 • Beni Megan
  Beni Megan 4 months ago +4

  Shpresoj te behet nje hit per brezin e sotem sic ish per ne ne ato koh

 • Blerta Kacabashi
  Blerta Kacabashi Year ago +1

  Ket keng e ndegjojm ende po met vertet jan fjal shum te verteta..😢😢

 • Ada uk
  Ada uk 4 months ago +15

  Luiz Ejlli ma kthehu mbrapa ne kohe👏👏👏👏👏

 • Rozalinda Xhiveshi
  Rozalinda Xhiveshi 4 months ago +3

  E vertet qe luizi na beri ti dëgjojm , por me te vertet keng te bukra

 • jon kasa
  jon kasa 8 years ago +7

  altin shira...forever

 • antonela Gremi
  antonela Gremi 4 months ago +8

  Kush e dëgjon akomaaa edhe në 2023😍❤❤🤤✨✨

 • Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka Year ago +9

  Ah kjo dashuria sa ❤ thyen Altin ke ze brilant

 • Matilda Shkjau
  Matilda Shkjau Year ago +23

  Like kush po e degjon prap ne 2022 😉

 • Oksey
  Oksey 4 months ago +17

  ktu bejne like fansat e luizit dhe kiares ,❤

 • Kreshnik Lika
  Kreshnik Lika Year ago +5

  Qyqja sa vite nga hera e pare qe e kam degjuar ndonse e rinovuar ama mbetet perle.

 • D A
  D A 4 months ago +24

  Kush erdhi ketu nga dasma e Luizit?

 • Ylli Mulaku
  Ylli Mulaku Year ago +2

  Respekt i nderuar 👏👏

 • Nikolini Niko
  Nikolini Niko 2 years ago +7

  GJIGAND, i te gjith koherave!!👍2021

 • Eli
  Eli 4 months ago +3

  Na ktheve ne koh 🤩🤗

 • My Diamant
  My Diamant 10 months ago +5

  S'mesove te duash
  Prandaj do te vuash 😔

 • Nisa
  Nisa 4 months ago +4

  Kene e paharushme 🥺🥺😪😪 like kush e dgj 2023🥺🥺

 • lilo haxhia
  lilo haxhia 4 months ago +2

  luiz ti je legjend qe na bere te degjojm kete keng

 • Klajdi Gjergji
  Klajdi Gjergji 7 years ago +6

  super kenge 👌👌

 • Besmira B
  Besmira B 3 months ago +5

  Ca na bere mo luiz me vujt perseri per dashurii 😢😢😢😢😢😢

 • Sajmira Vata
  Sajmira Vata 2 hours ago

  Sa nostalgi 😢😢kenge e pavdekshme

 • Ermiona Myrto
  Ermiona Myrto 2 months ago +3

  Bravo 🎉🎉🎉🎉

 • Jasir Bilalli
  Jasir Bilalli 4 months ago +11

  Fansat e Luiz Ejllit 2023 like krejt. 💪

 • Elisabeta S
  Elisabeta S 6 months ago +2

  Gati 2023 dhe akoma e degjojm kt keng😍

 • Zehra Berisha
  Zehra Berisha Year ago +2

  2022 muzik ce ka vlere pa cmim ❤🥶🤔

 • magdalena bisaku
  magdalena bisaku 4 months ago +8

  kush erdhi prej Luizit ketu ❤

 • Besa Bici
  Besa Bici Year ago +1

  Omg Thiss Song ...From Altin Shira Kill me really ♥️🇦🇱♥️♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️♥️😭😭😭😭😭😭

 • Gashi Jeta
  Gashi Jeta 5 years ago +28

  esht e fundit lamtumira? jo ti smud te jesh imi ti sdite jooo!!👊💘😔

  • Tosi Skenderi
   Tosi Skenderi 5 years ago +5

   eh dashuriaa t paska mar per keq 😂

  • Jurgen Kasa
   Jurgen Kasa 4 months ago

   Besoj do jesh bashku tn mbas 5 vitesh

 • Anxhi
  Anxhi 3 months ago +1

  Sa e bukur krejt bio❤❤❤

 • Fikret Bujzi
  Fikret Bujzi 2 years ago +2

  Mars 2021 😥 te rujte zoti Altin ..

 • Kusi Kusi
  Kusi Kusi 4 months ago +10

  Kush esht ktu pershkak luizit dhe kiares😏👑❤️

 • Ajo Sikjo
  Ajo Sikjo Year ago +6

  S‘mësove të duash prandaj do të vuash…

 • Neldi Uku
  Neldi Uku 19 days ago

  Legjenda Altin Shiraa

 • L B
  L B 4 months ago +1

  Hit i luizit💥💥

 • Laura sole
  Laura sole Year ago +1

  Te lutem shko, te lutem me harro...
  Sa kujtime...

 • Ridvan Zeqiri
  Ridvan Zeqiri Year ago +1

  Kaluar e shemtuar eshte e fundit lamtumira

 • A💓K
  A💓K 3 months ago

  Super kenge 👍

 • nuela meko
  nuela meko 6 years ago +9

  smesove te duash prandaj do te vuash 😢😢

 • Ismail Rexhepi
  Ismail Rexhepi 3 months ago

  Fal luizit e zbuluam edhe nje kenge shum te bukur

 • Olta Dedja
  Olta Dedja 4 months ago +7

  Dhe un jam ktu pas dasmes se luizit ne bbv 🫶

 • SILVA TATANI
  SILVA TATANI Year ago +2

  Telumte goja 🌟

 • Suada Mici
  Suada Mici 4 months ago +6

  U ktheva duke e degju prap pas dasmes se Luizit me Kiaren

 • Bulevardi Peshkopi
  Bulevardi Peshkopi 4 months ago +1

  Edhe sot nje keng shum e bukur 2023