This video is unavailable.
Sorry about that.

Hekurani ft. Agimi & Fisniket - Ajo me mbyti (Official Video HD)

Share
Embed
 • Published on Sep 2, 2016
 • Facebook: ArkivaShqip
  Instagram: arkivashqip
  Follow the performing artist on Instagram & Facebook:
  @hekuranbyheki
  @Hekuran Krasniqi
  Spotify: open.spotify.com/album/1XbtDQ...
  Deezer: www.deezer.com/en/album/14114890
  Mus: Hekuran Krasniqi
  Ork: H.Krasniqi & E. Rexhepi
  Tex: Agim Gerguri
  Kitare: Astrit Stafa
  Produced By: Heki
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 5 500

 • Mercia Pasetto
  Mercia Pasetto 5 years ago +1539

  I looove this song!😍 Respect from Brazil to all Albanians. 🖤

 • NickyDKevMcLittrell
  NickyDKevMcLittrell 5 years ago +150

  Kenga qe i mungonte muzikes shqiptare, e cila ka humbur vleren dhe zanafillen. Ju lumte çuna! Na kenaqet shpirtin! Artistet e vertete dine te surprizojne.

 • Bekim Dugolli
  Bekim Dugolli Year ago +65

  Këngë që nuk do të vdes kurrë.Brilante,e ndëgjoj edhe më tej.Grupi,interpretuesit gjithëqka përfekte e sidomos Grande Heki👌

 • Big Boss
  Big Boss 3 years ago +221

  Naj ljepa pjesma sto sam ikad cuo.
  Pozdrav iz Hrvatske.🇽🇰🇭🇷🤝

 • Lola Be
  Lola Be 4 years ago +2176

  Respekt ,kjo ka qene kenga e preferuar e BABAIT tim i cili ndrroj jete ne janar te ketij viti.

 • Spiritof Universe
  Spiritof Universe 7 months ago +42

  Kjo keng eshte per ato njerez qe kane vite qe e kane len shpirtin tek ai person…

 • Droid 60
  Droid 60 6 years ago +487

  Po t'i qaj hallet
  E po te pyes ty o shoku im
  A e ke pa
  A eshte e bukur siç ka qene
  Me thuaj te lutem
  Me kallxo krejt çka din per te
  M'i trego t'gjitha
  A eshte elumtur me ate qe jeten po kalon
  Ref .
  Zemra sa sa e don sa e don
  Ti nuk e imagjinon (x2)
  Ma don trupi
  Ma don shpirti
  Eshte e mire ajo zemren ma kputi
  Ajo me mbyti
  Sa shume e deshta o shoku im
  Po jetoj jeten
  Po ksaj si thuhet qe eshte jete
  Me ka lane vetem
  Per nje genjeshter te tjeter kujt
  Do ta ktheja , o ktheja kohen
  Vec me e pa edhe niher me mu
  Ref. (x2)
  Zemra sa sa e don sa e don
  Ti nuk e imagjinon (x2)
  Ma don trupi
  Ma don shpirti
  Eshte e mire
  Ajo zemren ma kputi

 • Stay High
  Stay High 4 years ago +107

  I love this Song 😍 Respect from turkey 🇹🇷🇽🇰🇦🇱❤️

 • Florinda Maloku
  Florinda Maloku 5 years ago +35

  Faleminderit Hekuran&Agimi dhe Fisniket qe na dhuruat nje kenge te pavdekshme, si kjo!E degjoj çdo dite dhe vertete eshte qetesuese e shpirtit...suksese metutje ne lansimin e kengeve te tilla.. 👏👌👐

 • diellza kryeziu
  diellza kryeziu 4 years ago +7

  Nje keng qe degjohet edhe sot ne cdo vend ku ka shqiptar jo vetem shqiptar por edhe ve te huja nuk po ka rendsi se nuk e din gjuhen e huj kur dikush e degjon nje keng ne gjuhe te huj zemra ime eshte shum e lumtur se nuk jemi te keqij qe te mos na degjojn ❤💓💕

 • Gezim Naco
  Gezim Naco Month ago +7

  Sa here e degjoj me ben te ndihem mire, dhe vazhdoje ta degjoj gjithemone si per heren e pare. E bukur... Faleminderit Fatjeta.

 • Sidrit Vaqari. SVpipesdesign

  A ju knofte zemra e mos vekshi kurr o njerez artista ❤ nuk po pushoj dot 😭😭😭

 • Arbëresh Dalipi
  Arbëresh Dalipi 6 years ago +32

  Kështu bre, bëni gjëra me vlera. Bëhuni bashkë nga dy-tre artistë e bëni vepra, se nuk bëhet punë veç vetëm. Po më pëlqen bashkëpunimi, teksti, instrumentet e përdorura, realizimi. Ju lumtë.

 • Beth Pool
  Beth Pool 5 years ago +17

  What gorgeous music, videoclip, beautiful text and the singing, it’s miracle. Zemra sa e don, ti nuk e imagjinon, ma don trupi ma don shpirti, ajo me mbyti....

 • Silvana Hajdini
  Silvana Hajdini 29 days ago +4

  Hera e par qe e degjova nga Luizi ne BBrother Albania kur ngeli konkurentja nga emocioni e ai e ka vazhdu duke ja shtuar me shum bukurin kesaj kenge e sot po e kerkoja si dija as titullin e me tvertet kush gjendet ne situaten e temes se kenges e don e kupton kte keng bravo autoreve 🎉🎉

 • Fidan Mustafa
  Fidan Mustafa Month ago +2

  Asni her nuk me mjafton zerimi i studios per me ndegju kete refren
  Ajo me mbyti
  Sa shume e deshta o shoku im
  Po jetoj jeten
  Po ksaj si thuhet qe eshte jete
  Me ka lane vetem
  Per nje genjeshter te tjeter kujt
  Do ta ktheja , o ktheja kohen
  Vec me e pa edhe niher me mu

 • Emanuela Kola
  Emanuela Kola 5 years ago +689

  Hera e pare qe po e degjoj,kenge kaq te bukur kisha vite pa degjuar,kenge me kuptim ku kenaqesh ta degjosh. 👌🏻

  • Hekuran Krasniqi
   Hekuran Krasniqi 5 years ago +12

   Emanuela Kola respekt

  • Alfred Bakalli
   Alfred Bakalli 5 years ago +3

   Emanuela Kola

  • Esma Kryemadhi
   Esma Kryemadhi 5 years ago +1

   Ju kendoft shpirti gjithmon ❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💮💮💮💮💮👍👍👍👍👍😘😘😘😘😘💎💎💎💎💎💎💮💮💮💮💮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💮💮💮💮💮🌎

  • elvis shkalla
   elvis shkalla 4 years ago

   sh e bukur

  • fronis Dardha
   fronis Dardha 4 years ago +1

   Emanuela Kola dhe un hera e par por po mplq shum

 • enea caushaj
  enea caushaj 4 months ago +7

  #Meluizin

 • Genti Eugent
  Genti Eugent 6 years ago +16

  Kenge shume e bukur,qe ska per t'u harruar. E kenduar nga kengetare profesionist. Ka per te ngel ne mendje dhe zemren e cdo moshe . No Music No Life !

 • Snake
  Snake Month ago +2

  Keng qe mban shpirtin gjall kjo esht ❤

 • Eri Shqip
  Eri Shqip 5 years ago +34

  Sa e degjova,e mrekullueshme,fisniket Kane mbetur legjende me kenget e tyre,ky eshte superhiti I rralles,#shume respekt nga shqiperia,iu lumte👏👏👏👏👏👏✌👍

 • Ervin Ymeri
  Ervin Ymeri Month ago +1

  duhet me pas ndjenja per muzik dhe fjal rrespecte ❤ sa e don

 • Alfert Cola
  Alfert Cola Year ago +8

  Këngë që nuk vdes kurrë! Kot nuk thonë qe: gjëja me e thjeshtë, gjithmonë është më e bukur,më e mirë,më jetë-gjate!!

 • Pvt Hunterhayes
  Pvt Hunterhayes Month ago +2

  Përshëndetje, dua t'ju prezantoj me këtë shërbëtor mirënjohës të universit të madh. *Dr Sabo love* Ai mund t'ju ndihmojë me të gjitha llojet e magjive dhe manifestimeve..

 • Anila Seferi
  Anila Seferi 6 years ago +18

  cdo mbremje.. cdo mengjes ju degjoj dhe dita nis e mbaron me kenget tuaj.. ju pershendes dhe ju uroj qe tema me e bukur e jetes dashuria te pasohet me kenge te tjera te ketij stili... Nje big like per ju Hekuran, Agim,&Fisniket.....

 • Albulena Sertolli
  Albulena Sertolli 6 years ago +16

  Ka kohë qe skom ndegju kengë te bukur si kjo,meritoni shum sukses kusheriri im Hekuran Krasniqi 👌👌

 • Dave Soren
  Dave Soren Month ago +1

  O zot kjo Kenge te kenaq shpirtin, jeni mbreter Jo vetem artiste. Respect 🙏

 • Amina Aa
  Amina Aa Year ago +10

  Po t'i qaj hallet
  E po te pyes ty o shoku im
  A e ke pa
  A eshte e bukur siç ka qene
  Me thuaj te lutem
  Me kallxo krejt çka din per te
  M'i trego t'gjitha
  A eshte elumtur me ate qe jeten po kalon
  Ref .
  Zemra sa sa e don sa e don
  Ti nuk e imagjinon (x2)
  Ma don trupi
  Ma don shpirti
  Eshte e mire ajo zemren ma kputi
  Ajo me mbyti
  Sa shume e deshta o shoku im
  Po jetoj jeten
  Po ksaj si thuhet qe eshte jete
  Me ka lane vetem
  Per nje genjeshter te tjeter kujt
  Do ta ktheja , o ktheja kohen
  Vec me e pa edhe niher me mu
  Ref. (x2)
  Zemra sa sa e don sa e don
  Ti nuk e imagjinon (x2)
  Ma don trupi
  Ma don shpirti
  Eshte e mire
  Ajo zemren ma

 • kristi kristi
  kristi kristi 3 years ago +31

  Sa here qe e degjoje me sjell te njejtin emocion si heren e pare🤗
  Zemra ndjen aq shum, vec ju dini ta shprehni ate me se miri😍 Bravoo Respekte per ju🙏

 • ff_vali
  ff_vali 2 months ago +7

  2023 dhe un e degjoj akoma ❤🤕👍
  Bravo me i miri je do shkosh me lart seç je rsp vlla ❤✌

 • Buqe Bilalli
  Buqe Bilalli 6 years ago +13

  sa tekst me shum domethanje ...te djeg mu ne shpyrt kur e degjova per heren e par fillova te qaj 😪....Bravo Hekuran Bravo gruppi Fisniket 👍👍👍👍👍

 • Artur Kasneci
  Artur Kasneci 5 years ago +3

  Respekt per te gjithe ju qe keni bere kete super kenge,me super tekst,super muzike,super melodi.Jeni gjigante.

 • Arjeta Dushi
  Arjeta Dushi 5 years ago +23

  Shum kg e bukur dhe emocionuese. Sa her e degjoj prap me te njejten deshir. Asnjeher nuk te besdis fisniket te pavdekshem

 • Vjollcaisha Vjollca
  Vjollcaisha Vjollca 4 years ago +12

  2019 dhe vazhdoj ta degjoj si diten e pare...kenge unike...dhe me kengetaree real dhe unik....nje bravo te madhe per juu 🙏👌👌❤️

 • Andi Kovaci
  Andi Kovaci 3 months ago +7

  Kenga me e bukur qe kam degjuar me nje ze kaq melodik tani erdhi nga luizi😂😂👏👏❤

 • Dave Soren
  Dave Soren 4 months ago +11

  Truly can't stop listening to this great music.

 • Tani Marku Photographer
  Tani Marku Photographer 6 years ago +15

  Art i vërtetë, (në një kohë ku fallsiteti artistik dhe mediokriteti po na zë frymën)! Ju lumtë! :) :)

  • Igna Ina
   Igna Ina 5 years ago +2

   Po shume e vertet

 • Leda Hasani
  Leda Hasani 6 years ago +19

  Kenge qe ngjall nostalgji, bravo vertete e ndjere 👍

 • Xheni Asllani
  Xheni Asllani 4 months ago +6

  Kjo eshte nje kenge qe sdo vdesi kurre .edhe pse jemi 2023 prap e degjoje.eshte super kenge super melodi bravo perfomance.ju lumte keni ze fantastike.♥️♥️♥️🥰🥰🥰

 • Rita Demo
  Rita Demo Year ago +3

  Kjo kenge ka ndjenjen e vertet....prandaj kendohet kaq bukur...zeri I ngrohte I gershetuar me shpirtin klasik...sjell kete relax ne zemrat tona.Weldone😍🤩

 • Ehad ok
  Ehad ok 5 years ago +3

  Melodi me te knaq shpirtin...Allahu Ju dhashte jete te gjate artistavete tille...qetesi per shpirtin melodia juaj

 • lac ser
  lac ser Year ago +8

  Rrespekt per kete grup legjende ku kenget ju preferohen dhe degjohen gjithmone dhe nga çdo brez

 • Albion Rexhaj
  Albion Rexhaj 6 years ago +8

  Ka shumë video në X-vid nga këngër shqiptar, të Kosovës dhe Shqipërisë por kjo është prej më të veçantave.
  Bravo... Ju lumte.

 • Ermi
  Ermi 4 years ago +6

  Super kuptimi dhe super kenge, e degjoj shpesh, rrespekt nga Italia!

 • Violeta Leta
  Violeta Leta 6 years ago +1

  Bravo Cuna ....kenga me e bukur e koheve te fundit..Nuk duhet zhveshje, fjalor vulgare Dhe "sun e bojna "...dialekt kosovar Si me shume SE gjysma e kengetarve per te arritur miliona klikime .....mesoni o njerez....bravo Dhe Njeher 👏👏👏👏

 • Alban Cibaj
  Alban Cibaj 3 years ago +2

  Kur bashkohen shqiptaret ndodhin mrekulli, si kjo kenge. Kenga fantastike, i ka te gjitha. Ja tregova nje njeriut tim para dy vitesh dhe nuk pushonte se degjuari.

 • uno qualunque
  uno qualunque 5 months ago +40

  Kenge klas, muzike e tekst e zerat ☝️🙌

 • Nushi Nushi
  Nushi Nushi 3 years ago +2

  Kohe karantine kohe pandemije 😢😢 2020 ka dicka qe te mbane optimizmin larte #Muzika Respekte cuna na kenaqet ❤️ #ForcaShqipriKosove 🇦🇱🇦🇱❤️💪💪💪 #BashkeDoJaDalim👏👏👏👏

 • Eris S
  Eris S 6 years ago +17

  Zemra sa sa e don Ti Nuk e imagjinon
  Ma don trupi
  Ma don shpirti
  Esht i Mir
  Ai zemren ma kputi
  😢😢😢

 • aa abdellatif
  aa abdellatif 4 years ago +24

  Your songs are like our Arabic rhythm & music greatings from Algeria 😘❤

  • Hekuran Krasniqi
   Hekuran Krasniqi 4 years ago +4

   Respect

  • KS AL
   KS AL 3 years ago +3

   🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🎼😉

  • kxlisi kxlisi
   kxlisi kxlisi Year ago +1

   Yes but this is how albanian songs are they have this type of rythym and music😍

  • Ermal Kotorri
   Ermal Kotorri Year ago +3

   What the hell are you saying ?! You compare our song with Arabic ? 🥴 Go home u r drunk

 • Mrs
  Mrs 5 years ago +8

  Beautiful song !! Love it ♥️

 • Gwizm1234 G
  Gwizm1234 G 4 months ago +2

  Fisniket!!! Unike. Fjale te dala nga shpirti dhe kuptimplota.

 • Love Muzik
  Love Muzik 10 months ago +2

  Sa here e sa here e degjoj me jep te njejten ndjesi,mall nostalgji,dashuri, deshire per te kthyer kohen mbrasht ❤️👏👏

 • EMILI KILA
  EMILI KILA 3 months ago +2

  I love this song❤😊😢

 • Xheva Ledi
  Xheva Ledi 6 years ago +31

  Nje Kenge fantastik, ne shtepin ton ndegjohet djdo mengjes gjdo mbremje, gjdo moment na percjell kjo kenge aq e bukur. JU lumt dhe Respekt te madh 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

  • Elvin Hajrullahu
   Elvin Hajrullahu 5 years ago +1

   Xheva Ledi qashtu edhe te ne edhe n makine bile e degjojme kete kenge te bukur

 • B. L
  B. L 6 years ago +2

  Një këngë me tekst dhe vokal të mrekullushum 💪💪💪💪

 • Black Lion
  Black Lion 6 years ago +104

  Ne 10 vitet e fundit nuk ka pas nje keng kaq perfekte pervec kesaj..Si teksti,si interpretimi,si muzika,si klipi.e gjitha..Respekt dyt jan fantastik.

  • Kosova🇦🇱
   Kosova🇦🇱 4 years ago +1

   Black Lion met vertet ska me vler muzika shqipe sod shum kengtar e kengtare kendojn mu shiku muzika jo mu ngu ketyre ju lumt siq tha ni komentues muzika shqipe ka qen ne koma

 • Eduart Pupuleku
  Eduart Pupuleku 5 months ago +3

  Kjo nuk eshte thjesht nje keng! Kjo eshte nje perl 🤍

 • Ha Ra
  Ha Ra 4 years ago +3

  Emitimi, kënga dhe orkestra të shkëlqyshëm.
  Televizionet shqiptare duhet ta lëshojn për cdo ditë, që të jetë shembull per disa "këngëtare dhe këngëtare"
  Që mendojn se jan këngëtar/re

 • Lejla Bajraktari
  Lejla Bajraktari Year ago +7

  Lyrics:
  Po t'i qaj hallet
  E po te pyes ty o shoku im
  A e ke pa
  A eshte e bukur siç ka qen'
  Me thuaj te lutem
  M'kallzo krejt gka din per te
  M'itrego t'gjitha
  A eshte e lumtur me ate ge jeten po kalon
  Ref.
  Zemra sa sa e don sa e don
  Ti nuk e imagjinon (×2)
  Ma don trupi
  Ma don shpirti
  Eshte e mir' ajo zemren ma kputi
  Ajo me mbyti
  Sa shume e deshta o shoku im
  Po jetoj jeten
  Po ksaj si thuhet qe eshte jete
  Me ka lan vetem
  Per nje genjeshter te tieter kujt
  Do ta ktheja, o ktheja kohen
  Vec me e pa edhe njiher me mu
  Ref.(×2)
  Zemra sa sa e don sa e don
  Ti nuk e imagjinon (x2)
  Ma don trupi
  Ma don shpirti
  Eshte e mire
  Ajo zemren ma kputi
  Zemra sa sa e don sa e don
  Ti nuk e imagjinon (x2}

 • Fortnite PROS
  Fortnite PROS 6 years ago +50

  Sa këngë e bukur!! Dje e dëgjova per herë te parë dhe cuditem si nuk e paskam dëgjuar me pare!! Adoleshenca ime ka kaluar duke dëgjuar kenget e Fisnikeve!! Bravo!!

 • Ftancesco Sullo
  Ftancesco Sullo 6 years ago +1

  Jeni dy kengetaret me te mir Shqiptar jeni dy kengetaret e mi te preferuar .Ju kur kendoni kendoni me shpirt dhe zemer bravo cuna shum komplimente jeni vertet te medhenj

 • Indrit Prozllami
  Indrit Prozllami 5 years ago +3

  Keng qe te mbush shpirtin edhe pse ka tekst prekes... Zoti ju bekofte

 • Elvira E.A.T
  Elvira E.A.T Year ago +1

  Hekurani te bekoft e gezoft Familjarisht zoti tya se wunderschön gemacht 🇦🇱❤🇩🇪

 • Eni Qoku
  Eni Qoku 5 years ago

  Ka ja nje muaj qe cdo dite publikohen nga 2 ose 3 kenge nga kengetare te ndryshem por ARTISTET bejne gjithmon diferencen ... jeni me te miret Agimi & Heki 😃😃😃😃 kenga me e bukur jeni te mrekullueshem

 • M S
  M S 21 day ago +2

  Luizi na e kthej kyt kenge te mrekullueshme ❤

 • Leo Taku
  Leo Taku 5 years ago +23

  Ma don trupi ma don shpirti 😢 Nje pike loti do mbetesh gjithmone ne shpirtin tim / T / Bushi / Laç

 • Claudio
  Claudio 3 months ago +1

  I always listen to this song 🤩 I love it 🤩🎈🎈🎈🎈

 • Berat Fetai
  Berat Fetai 6 years ago +2

  Çdo fjal ështe e tepert per ket Kang Respekt per Ju na keni knaq Shpirtin 🙌🏻

 • Adelina Mihai
  Adelina Mihai 3 months ago +3

  I love you Albania 🇦🇱🥰🥰🥰

 • Mysweethome_20 Home Decor & DIY

  Obsesion kjo kenge. Nuk ngopesh kurre duke degjuar. 💖💖💖

 • Eduina Skenderi
  Eduina Skenderi 4 months ago +1

  Respekt per kete muzik 👏👏👏

 • Riza Maçoku
  Riza Maçoku 6 years ago +85

  Këngë shumë e bukur dhe më së shumti po më pëlqen që është në gjuhë letrare, diçka e rrallë në vitet e fundit. :)

 • What comes around goes around

  Nuk lodhem se degjuari ...Kjo eshte muzike e vertete , ilac per shpirtin .

 • Suela Metlliu
  Suela Metlliu 7 months ago +3

  Zeri i Hekuranit ne 1.36 te ngren shpirtin pesh . Respekte ❤

 • GjoniDep ALRKS
  GjoniDep ALRKS 5 years ago +1

  Këng shumë me vend, ju lumt vllëzer 🇦🇱👐🏽 Teksti muzika dhe zëri Fenomenal. Ju pershendes nga Hamburgi

 • Bajram Cara
  Bajram Cara 3 months ago +4

  Nuk ngopem ta ndigjoj gjithe diten .super realizim dhe interpretim

 • Zan Hysa
  Zan Hysa 6 years ago +7

  Se sa me pelqen kjo kenge fantastike a egziston njeri te me tregoj?! Asnjeri nuk e imagjinon,kte kenge ma do shpirti!Cfar perjeton e vertet dashuron shpirti kurr se harron....Ah jet o jete.....

 • User Name
  User Name 5 years ago +3

  Ka kaluar nje vit dhe degjohet si kur te ket dal dje 👍👌👏👏

 • Xhuljana Spahi
  Xhuljana Spahi 6 years ago +70

  Kenga me e bukur shqiptare ❤❤❤

  • Ina Ina
   Ina Ina 5 years ago

   Xhuljana Spahi f

 • Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini Year ago +2

  Dashuria per ket muzikë fillon qe nga fillimi 🤩😍

 • Mary Mary
  Mary Mary 5 years ago +3

  Muzike dhe tekst qe ta ndien shpirti ❤️

 • Alban Shera
  Alban Shera 2 years ago +2

  Jeni te pa arricem me kete kenge e degjoj cdo dite, dhe me mbaruat rakine Duke ju degjuar rrespekte djema 🥃🥃

 • RReLi
  RReLi 5 years ago +192

  Bejme sikur na pelqen muzika rock,R&B etj,nderkohe qe secili nga ne e gjen veten te kjo kenge 🤓🧐

 • S Blakaj
  S Blakaj 5 years ago +14

  An absolute gem. Beautiful song!!

 • Qemal Kuci
  Qemal Kuci 4 years ago +6

  Kjo esht nje nga performancat me te bukura te viteve te fundit.
  Vertet mallengjyese dhe interpretimi perfekt, fiks x mu.

 • Redss
  Redss 3 years ago +1885

  2020 -
  A ka ndonje qe e degjon ?

  • Hekuran Krasniqi
   Hekuran Krasniqi 3 years ago +39

   Respekt pa fund gezuar 2020

  • Mustafa Mustafa
   Mustafa Mustafa 3 years ago +20

   Po.

  • Tina Tina
   Tina Tina 3 years ago +28

   Un è degjoj shpesh.. e me elmojn kujtimet...shum kam shkruar per dike se ja lash shpirtin ne duar😢ndersa ai luan me mua....😢😢kurr sme pyeti qysh jam..ndersa ai jeten e ka ndreq e jeton ne luks
   Shum kam dash me è pyet qysh je por kam pas shum frike.....😢😢😢 se me zhgenjeu e me la ne balte 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

  • Mustafa Mustafa
   Mustafa Mustafa 3 years ago +1

   @Hekuran Krasniqi me kenaqesi te madhe e degjoj shume kenge dhe melodia e mire.

  • Antoneta Lubesciari
   Antoneta Lubesciari 3 years ago +1

   Poooo

 • Endless Love😍
  Endless Love😍 5 years ago +2

  Nje vit ka kaluar qekur e kam degjuar per her t par dhe sot ende e degjoj. Jenii super dhe keni nje ze numer 1😊😊

 • Hdhdus Hshsus
  Hdhdus Hshsus Year ago +2

  Muzika kosovar eshte shume e bukur edhe shume vite para muzikes shqiptare.Grupi Fisniket me I miri per mua pasi I kam degjuar prej shine vitesh.Respekt

 • Ana Tiran
  Ana Tiran 6 years ago +10

  Kenge qe te qeteson shpirtin☺

 • Ganja Osmani
  Ganja Osmani 6 years ago +1

  kenga me e bukur qe kam degjuar ndonjeher bravoooo kta jan artista te vertete e adhuroj kte keng....❤ 😍😍😍respekte dhe suksese ne vazhdim ganja...

 • Aida Topalli
  Aida Topalli 6 years ago +3

  Anche non è la prima volta che lo ascolto questa canzone... L'emozione che essa trasmette è sempre uguale...Come si fosse la prima volta.... Siete bravissimi...

 • Kobra Shqiptare
  Kobra Shqiptare 4 years ago +2

  Respekt👍🏻. Shumë këng e bukur, me kuptim dhe domethënje. Kjo këng më apelon shumë në jetën time😢.

 • Edona Xhixha
  Edona Xhixha 5 years ago +2

  Nuk ka fjal me e pershkru se si i keni ba njerezit me kete keng. Me gezim dhe ne hidheri bravo 😍

 • Robke Gee
  Robke Gee 3 years ago +12

  This song let me think and dream, shum bukur greetings from Belgjikes

 • Ξύλινες Κατασκευές

  bravo djema...me ne fund nje kenge qe ja vlen ta degjosh shume her pa tu merzit...

 • djal kosove
  djal kosove 6 years ago +2

  texti perfekt zëri perfekt klipi perfekt vetem i kisha lut dy legjendat e muzikes edhe ndonje bashkpunim me ba se kem nevoj per ta sepse asht ka zhduket kenga e mirfillt shqipe. Respekt per dy bylbylat edhe per gjith simpatizant e agimit dhe hekuranit

 • Qerçiz Topulli
  Qerçiz Topulli 6 years ago +2

  Jeni yje, heronjë te gjallë. Ju kendoft zemra

 • Rijad. 04
  Rijad. 04 Year ago +2

  Kjo esht ikona e kengeve te Sotshme
  Shum Nostalgji ka per mu kjo Këng 😥❤️

 • Edison Pjetri
  Edison Pjetri 5 years ago +2

  Kjo keng te hek merzine dhe te jep paqen ne shpirt . Vetem nga zeri Qe kan truni merr tjeter pasyqerim😍