Tap to unmute

Irkenc Hyka - Pike te dobet (Main Vojsava Alia)

Share
Embed
 • Published on Jan 31, 2023
 • @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Irkenc Hyka - Pike te dobet (Main Vojsava Alia)
  Produced By Unix
  Lyrics Irkenc - Muma
  Lyrics & Melody vojsava - Vojsava Alia
  Video By Magic Pro
  Connect with Irkenc Hyka:
  irkenc.hyka
  Connect with JoJo:
  mixedbyjojo
  Connect with Unix Music:
  unixmusicprod
  #IrkencHyka #UnixMusic #JoJo
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 461

 • Aferdita Haxhiu
  Aferdita Haxhiu 4 months ago +32

  E Mrekullueshme !Zeri yt si gjithmon eshte si nje Pike e Dobet per ne qe mezi i presim kenget e tuaja ti degjojme 🥰
  Suksese pac gjithmon .
  Pershendetje nga Suedia

 • Hazir Thaqi
  Hazir Thaqi 4 months ago +14

  1shi i Shqiptarisë ♥️ your voice is amazing 🤩

 • Iva Greca
  Iva Greca 4 months ago +183

  Zemren ma ke pervelu
  Oj dashni ca m’bone mu
  Prej dites kur u ndam
  Pik te dobet ty te kam…
  Oj dashni m’mori malli
  Sje me mu por zemra m’kalli
  Se ste kam pa pa jo ste kam pa
  Ske me gjet ske me ni
  Aq sa tkam dhen un dashni
  Ke me pa , ke me pa
  Zemren ma ke pervelu
  More tjeter e jo mu
  Prej dites qe u pam plag ne zemer ty te kam…
  Zemren ma ke pervelu
  Oj dashni ca m’bone mu
  Prej dites kur u ndam
  Pik te dobet ty te kam(x2)
  Kur me flisje te besoja
  Edhe rrenat ty ti doja
  Se tkom dasht se tkom dasht
  Eja pra
  Puthem shpejt
  Vritem edhe ik ti njejt
  Se tkom dasht , te du prap
  Zemren ti ma ke pervelu
  More tjeter e jo mu
  Prej dites qe u pam plag ne zemer ty te kam
  Zemren ma ke pervelu
  Oj dashni ca m’bone mu
  Prej dites kur u ndam
  Pik ne zemer ty te kam
  ❤️‍🩹⁉️

  • Adriatik Malo
   Adriatik Malo 3 months ago +3

   po ti mo lal rrofsh qe na e dhe tekstin😂😂😂❤

  • Resmije Zuriqi
   Resmije Zuriqi 2 months ago +1

   Si nuk je lodhur

  • Fier Fie
   Fier Fie Month ago

   Super keng ❤

  • ecomit
   ecomit 20 days ago

   ​@Resmije Zuriqi 🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 • Renalda Mersini
  Renalda Mersini 4 months ago +22

  Nje keng vertet brilante dhe zeri yt qe te qetson shpirtin ❤️🥰😍

 • Eduard Hoxha
  Eduard Hoxha 4 months ago +36

  Ta Dish se je hilaçi më i fort për Çdo Zëmer të Brengosur me Atë Zërin tend Briland 👏👏👏👏👏🙏

 • ToniAngelo
  ToniAngelo 4 months ago +49

  Irkenc never disappoints.. 💖🌄

 • Mimi 2022
  Mimi 2022 3 months ago +7

  Love zerin dhe kenget e ketij kengetari Irkenc Hyka! Vojsava absolutely wonderful! Love it

 • Armend Memia
  Armend Memia 4 months ago +10

  Të lumtë goja dhe bravo të qoftë Irkenc Hyka!
  Shumë suksese dhe me shumë respekt dhe dashuri nga Tropoja dhe nga Tirana!
  🇦🇱🇦🇱❤️❤️🎼🎼🎤🎤🏆🏆🥇🥇🦁🦁😍😍🤩🤩🔥🔥✨✨💪🏻💪🏻👏🏻👏🏻🙌🏻🙌🏻🤝🏻🤝🏻👍🏻👍🏻👌🏻👌🏻👋🏻👋🏻☝🏻☝🏻#️⃣1️⃣

 • martynka huebner
  martynka huebner 4 months ago +5

  Piękna ,kocham

 • Eduard Hoxha
  Eduard Hoxha 4 months ago +15

  O Gjigand Muzika Shqiptare ka Nji Emer IRKENC. HYKA Respekte dhe të kendoft Zemra gjith Jeten

 • Ifigenia Adamopoulou
  Ifigenia Adamopoulou 3 months ago +5

  Beautiful song!!👌❤️👏🇦🇱🇬🇷

 • Lorissa🇸🇾
  Lorissa🇸🇾 Month ago +3

  Beautiful song❤ 🇦🇱🇸🇾

 • Sidorela Musaj
  Sidorela Musaj 3 months ago +11

  Dashuria esht iluzion i momentit nese njeri heq dore tjetri do vuaj ky esht realiteti I hidhur😐😶 por jeta vazhdon koha kalon dhe kshu pershtatemi aq koh sa kemi fuqi.

 • Festim Buraci
  Festim Buraci 15 days ago

  Nje keng fantastike ideale per Buzat tona 🫶✌️

 • eduarto qollaku
  eduarto qollaku 4 months ago +60

  nje kenge qe 100% pershtatet me nje story dashurie ne jeten teme.
  aq shume e deshta ate vajze sa qe edhe pas nje viti e kam pare cdo nate ne enderr.
  e kerkoj perseri por eshte e kote
  bravo maestro Irkenc

  • Ajo goca qe te deshti ty🤪
   Ajo goca qe te deshti ty🤪 3 months ago +1

   Hmmmm 😟😟 shpresoj te vi dikush tjt qe ta di vleren ❤️edhe mu e njejta mka ndodh veq qe e kundrta e kom dasht ni djal 😟💔

  • Jezus Jezus
   Jezus Jezus 3 months ago

   ​@Ajo goca qe te deshti ty🤪 kakedasht mi

  • Ajo goca qe te deshti ty🤪
   Ajo goca qe te deshti ty🤪 3 months ago

   @Jezus Jezus spot kuptoj

  • Enzo Ferrari
   Enzo Ferrari Month ago

   Hahah ne vajtem 5 vjet o mik hahahah. Thjesht eshte si kujtim por vetem kaq. U harrua tani

  • eduarto qollaku
   eduarto qollaku Month ago +1

   @Enzo Ferrari po po .ama prap te mbet pik ne zemer

 • Didine music
  Didine music  4 months ago +7

  Irkenc amazing voice 👌🏻

 • rina kastrati
  rina kastrati 4 months ago +12

  Kjo eshte kenga me e bukur qe kam degjuar per vitin 2023🙌🥺🤍

  • Julian Gj
   Julian Gj Month ago

   Une do e quaja kengen me te bukur te dekadës fundit

 • qopoy dnon
  qopoy dnon 3 months ago +1

  Të lumtë goja dhe bravo të qoftë Irkenc Hyka! Shumë suksese dhe me shumë respekt dhe dashuri nga Tropoja dhe nga Tirana! 🇦🇱🇦🇱#⃣1⃣

 • paola kadi
  paola kadi 4 months ago +7

  Kjo verttete eshte nje super balade💞

 • MAKS
  MAKS 4 months ago +7

  Do ishte super ta perfaqesonte shqiperine ne eurovision Irkenci

 • Artur
  Artur 4 months ago +7

  Nje super kenge bravo Irkenc 👏👏

 • Adelajda Hoxha
  Adelajda Hoxha 4 months ago +10

  Versioni me i bukur i ksaj kenge❤💖

 • Selvete Neziri Velii
  Selvete Neziri Velii Month ago +1

  Kengetari im i preferuar,me shume endje i ndegjoj kenget e tua😊

 • Gezim berani
  Gezim berani Month ago +2

  Qfar zeri te mrekullueshem❤

 • ALDO
  ALDO 4 months ago +18

  Sa like behen per zerin me te mire te muzikes shqiptare Irkenc Hyka? 🇦🇱

 • ArKiMeD
  ArKiMeD 4 months ago +4

  Kenga me e fort per momentin 💣

 • BERNAT
  BERNAT 4 months ago +6

  Muzik ,tekst,videoklip perfekt 📝

 • uziii
  uziii 4 months ago +5

  Te gjithe dashurohen me dike une dashurohem me kenget e Irkenciit😫❤️

 • The new NO is YES
  The new NO is YES 3 months ago +1

  Eshte zeri i Dr Florit dhe i grupit westside Family ❤ the best song ever

 • Aida HaXHiu
  Aida HaXHiu Month ago +3

  Jeta vazhdon shijoeni o njerez vetem 1 jete kemi ❤

 • EDI
  EDI 4 months ago +3

  Irkenc e adhuroj zerin tende 💕💕

 • Ana
  Ana Month ago +1

  I don’t understand the lyrics.. but gives me emotional vibe… i love it ❤

 • Blerta Merkaj
  Blerta Merkaj 4 months ago +10

  Sa her qe e degjoj kete keng me vjen per te qar sps keshtu ka qen edhe dhimbja ime 💔

 • ALVI
  ALVI 4 months ago +5

  Fantastike si cdo kenge e jotja 👏👏

 • Ermira
  Ermira 4 months ago +1

  Nje bravo e madhe per ty.Suksese gjithmon 😊

 • Eris Kryeziu
  Eris Kryeziu 10 days ago

  Shum keng e mrekullushme suksese😢

 • ZIGZAG
  ZIGZAG 4 months ago +362

  Te gjithe jemi dashuruar dhe e kemi humbur ate person🥺💔

 • gjakova in our hearts
  gjakova in our hearts 4 months ago +5

  Bravo Irkenc te pershendesim nga gjakova 👏👏💪

 • sonila vokshi
  sonila vokshi 4 months ago +8

  kenge qe te prekin shpirtin😢❤❤

 • MARSEL
  MARSEL 4 months ago +2

  Nje nder kenget e tua me te bukura 👏

 • Fabian Latka
  Fabian Latka 3 months ago +5

  Shume kenge e bukur BRAVO: Nje bashkpunim me anila mimanin do ishte super

 • Enea Doci
  Enea Doci 2 months ago +1

  Kenga me e bukur e momentit 🎉

 • Angelxyt
  Angelxyt Month ago +1

  Sa shume prekse kenga kush ka dashuruar vertet e kupton

 • Shega Gjyli
  Shega Gjyli 3 months ago +2

  Kush lendon e hap plage ne zemer E plagosur qofte gjithe jeteb Allahim allah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻☝️☝️☝️☝️☝️☝️💔💔💘💘💘

 • K.A
  K.A 4 months ago +2

  Kenge fantastike⭐️⭐️

 • Albania Show Bizz
  Albania Show Bizz 4 months ago +2

  Tekst i bukur dhe videoklip super 🙌

 • Paola
  Paola 4 months ago +17

  Kur ti flisjeeeeee une besoja
  Se edhe rrenat ty ti dojaaa 😋
  Keng dhe ze magjike 👍

 • Dita Karahoda
  Dita Karahoda 3 months ago

  Inkenc te kendofte zemra zemer je te dua pa mase suksese ❤️❣️💗

 • alesio
  alesio 4 months ago +2

  Suksese Irkenc ke qejf te degjosh 🖤

 • JANINA 💖NINA
  JANINA 💖NINA 2 months ago +1

  Super tekst Perfekt 💖💖💖

 • olti hajdari
  olti hajdari 3 months ago

  best song ever ,Great job irkenc

 • Era
  Era 4 months ago +2

  Irkenc keshtu vazhdo faleminderit qe ekziston 🙏🙏

 • hiphop al
  hiphop al 4 months ago +3

  Sikur te gjithe kengetaret te kishin zerin tend 🤩🤩

 • hajgare_al1
  hajgare_al1 4 months ago +1

  Ze brilant,respekte dhe suksesee vazhdo keshtu Irkenc Hyka

 • GJASULAAA
  GJASULAAA 4 months ago +3

  Kenga me e bukur kushtuar dashurise 😍😍

  • denis hysen
   denis hysen 2 months ago

   ❤❤❤❤❤❤❤❤😢🎉fshij morning morning was my morning morning

 • Vlonjatii
  Vlonjatii 4 months ago +3

  Irkenci si gjithmone on top 🔝

 • ADOR
  ADOR 4 months ago +1

  100% talent e adhuroooj 🥹🥹

 • Rudina M
  Rudina M 3 months ago

  Shume prekse ju lumte goja musika amazing the beat 🇦🇱🇦🇱💃😍

 • Angela
  Angela Day ago

  Refreni i Vojsaves qershia mbi torte❤️

 • Valezaa
  Valezaa 4 months ago +7

  Kjo kengee te rrenqeth trupin…🥺🥺🥺

 • Mario Berberi
  Mario Berberi 4 months ago +2

  Super muzik👌👌

 • Diturie Balaj
  Diturie Balaj 4 months ago

  Irkenc je kengetari ma I mir shqiptare

 • ANIL
  ANIL 4 months ago +1

  Nuk zhgenjen kurr je adhurim 🎶 🥺💞💞💞

 • Yeshh
  Yeshh 2 months ago

  Po ato qe dashurohen marrezisht…por mas disa muajsh zbulojn qe jan kushrinj😔😔❤️‍🩹

 • mozi lover
  mozi lover 4 months ago +3

  Irkenc dhe Mozzik super bashkepunim 🤯🤯🤯😍😍😍

 • tuhin sengupta
  tuhin sengupta 3 months ago +1

  Amazing song!! Good luck!!

 • Olti Oltii
  Olti Oltii 4 months ago +1

  Kengetariii me i miree 👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Нармина Васиндинова

  Осталось только в моей памяте.... 💔💔

 • TOKYOO
  TOKYOO 4 months ago +2

  Asnje kengetar nuk krahasohet me ty 👑

 • Ada Vrapi
  Ada Vrapi 2 days ago

  Super këngë të dy zërat të mrekullushem

 • Ramoss
  Ramoss 4 months ago +2

  Bravoo super kenge🙌

 • Albert Jason Anderson
  Albert Jason Anderson 2 months ago +1

  Dëshira ime u realizua 👉THE AGILEE"👈- mundi të bënte disa lutje për mua për magjinë dhe u realizua. Mirënjohja ime 🙏🙏💯❣️..............

 • ana shala
  ana shala 3 months ago

  Super kenge 😍😍

 • Darius Gega
  Darius Gega 3 days ago +1

  Jemi dashuruar ne por kemi besuar se pala tjeter ka qen e dashuruar der ne momentin kur se ke me e kupt qe ska pas kurr dashuri nga ana e saj

 • AZRA
  AZRA 4 months ago +1

  Super kenge kjoo😍😍

 • Armend Ripaj
  Armend Ripaj 4 months ago

  Super kenge 👏

 • Barcelon Albania 🇪🇸

  artist i rralle je o Irkenc👍

 • Arjan Zeneli
  Arjan Zeneli Month ago +4

  Kjo kenge te shton jeten 😢😢😢

 • Klodiana Bandilli
  Klodiana Bandilli 3 months ago +1

  Ilaç shpirti kjo këngë 🫀

 • Aferdita Kryemadhi
  Aferdita Kryemadhi 4 months ago

  ❤ Ich liebe dein musik.

 • Teuta Princess
  Teuta Princess 4 months ago +440

  Njerëzit bëjnë gabime për t'u rritur, mësuar dhe reflektuar. Nuk ishte e thënë që dy njerëz të qëndronin bashkë. Çdo rrethanë krijon kushte të papërshtatshme për dashurinë. Bëhuni të fortë dhe lumturon zemra të tjera ❤️

  • EAGLE
   EAGLE 3 months ago +6

   👏🏻👏🏻

  • ena
   ena 3 months ago +1

   Shum e vertet

  • Monica Stoian
   Monica Stoian 3 months ago +4

   ♡♡♡

  • Adelina Axhelina
   Adelina Axhelina 3 months ago +3

   Te lumt goja zoti te ruaj dhe paci jet e shendet ne familjen sa mir dhe bukur logjikone

 • Dardan Xhebexhia
  Dardan Xhebexhia 4 months ago

  Na knaqe o Irkenc,nxjerr me shpesh kenge please

 • LORIK
  LORIK 4 months ago +1

  Si gjithmone na le pa fjal te kenget e tua 🤯🤯

 • Brunilda Xhaferi
  Brunilda Xhaferi 17 days ago

  Kenge shume e bukur.Ndodh ne jete qe fati shkruan tjeter fat.

 • ZaRa
  ZaRa 3 months ago +1

  Seni sevmek seninle olmamak cok zor be RR ❤

 • SUZANA Ibrahimi
  SUZANA Ibrahimi Month ago +2

  Keng shum Prekse🥺❤️

 • Melisa DB
  Melisa DB 4 months ago +1

  Kjo kenga eshte dashuriiii❤❤

 • Ferdinand Gjoni
  Ferdinand Gjoni 4 months ago +2

  Je ma i miri
  Za & tekst Shum qetsuse
  Shpirtin e zemren ta knaq 🤗

 • Нармина Васиндинова

  Самая лучшая песня ❤🤍

 • Iriss Haska
  Iriss Haska 4 months ago +3

  Faleminderit per cdo fjale 😔

 • Roma
  Roma 4 months ago +1

  Woww 👏🔥🔥🔥

 • helloitsme
  helloitsme 3 months ago

  Qfar melodieeee❤

 • Claudia Muhaj
  Claudia Muhaj 4 months ago

  Irkenci nuk zhgenjen kurr me kenget e zerin e tij 🥺🥺❤❤

 • adriana jakupi
  adriana jakupi 4 months ago +1

  Adhurimmm 🎶 😢⭐️

 • Mati
  Mati 3 months ago +5

  O zot dhe psee je e lumtur ne dashuri kjo kenga😍te ben pervete

 • Ornela Gaci
  Ornela Gaci 4 months ago

  🔥🔥🔥🥰

 • Suada Jefkaj
  Suada Jefkaj 4 months ago +1

  🥺💔🎼💯🥀🔥

 • Andi Belba
  Andi Belba 3 months ago +2

  E un dikur kam dashure 1 por jam i pa fat e sot ajo esht me tjeter ne cunat jemi shum te lenduar nga dashuria 😥💔

 • ajnela mitro
  ajnela mitro 2 months ago

  Keng e beker💛

 • Majlinda lufta
  Majlinda lufta 23 days ago +1

  Shummmm keng e bukur😢😢😢😢❤