This video is unavailable.
Sorry about that.

Kërcënoi Haradinajn, Veseli i përgjigjet Erdogan - Top Channel Albania - News - Lajme

Share
Embed
 • Published on Mar 31, 2018
 • Kryetari i Kuvendit të Kosovës shprehu habi ndaj deklaratave të Rexhep Taip Erdogan në adresë të Kryeministrit Ramush Haradinaj.
 • EntertainmentEntertainment

Comments • 36

 • PATRIOT GJERI NE VDEKJE Fier

  Nuk ka ndryshim Myslymanet nga Krishteret. Un jam nje shqipetar nga Fieri e jam myslyman. Por me shum jam patriot e do te vazhdoj keshtu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bato Daesitiates 1
  Bato Daesitiates 1 4 years ago

  Mund te me tregoje njeri provat konkrete kur dhe ne cfare menyre i ka ndihmuar erdogani Shqiptaret, se ende nuk e morem vesh kete pune? Nuke mohoj qe ai mund te kete ndihmuar por une nuk e kuptova deri tani se si i ka ndihmuar Shqiptaret (kur them Shqiptaret nuk mendoj shtatasit e Republikes se Shqiperis por Shqiptaret si komb/etni).

 • Valentin 221
  Valentin 221 4 years ago

  Faleminderojm zotin që po jua hap syt shqipëtarve cdo dite.

 • Pirro Albani
  Pirro Albani 4 years ago

  po qeshi e ke vertetuar kur ishte luftra kosove dhe turku fliste shqip 😊po ishte fantastik trojet shkypetare

 • D V
  D V 4 years ago +2

  Rrofsh Ramushi, dhe parlimenti e saj! Shqyptart duhet patjeter do fixsojn leqve ne rruges te veten. Your parliment, your rules. Rule of law is Kosovos constitutional right to have it's own sovereign front on issues which may influence their domestic society. Kosovo belongs to them, and them alone. Rrofht Kosova

 • Dardan Gega
  Dardan Gega 4 years ago

  Te lumt...

 • Musafir
  Musafir 4 years ago +1

  Po pati lufte mes politikaneve kosovar dhe muslimaneve un do isha pjestar i forcave muslimane

 • Lajme,Muzik,Tekste Kosovare

  Oo kjo politik osht krejt Hashimi kto i ka ba hajt juve mos jav nin se hehe kush o hashimii😁😁

 • Rexhep Bilalli
  Rexhep Bilalli 4 years ago

  Erdogani esht boss

 • Adriatik A
  Adriatik A 4 years ago +2

  XHAN TURKYE

 • TheTruthLover
  TheTruthLover 4 years ago +2

  veseli e ramushi sikur shkavi e rusi .

 • Filder Ost
  Filder Ost 4 years ago

  Haradinaj duhet dhënë dorëheqje, sepse prania e tij dëmton rëndë interesat e Kosovës.

  • Ancient Hellenic
   Ancient Hellenic 4 years ago

   erdogani qijet ne buyth me serbet
   haradinaj ka luftu kunder serbeve

 • Filder Ost
  Filder Ost 4 years ago

  Sado që ekstradimi të jet formalisht kundërligjor, ai në fund të fundit është i drejtë dhe meritor.